"Eski Bildiklerinizle Yetinmeyin, Yeni Öğrendiklerinizle Bilgilenin"

  
     

Üye Girişi
Bugün
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret13577
Bize Ulaşın
0 506 908 08 08
sulacabulmaca@gmail.com
Yusuf SULA
Anket
En Sevdiğiniz Bulmaca Türü Hangisi?
Takvim
Hava Durumu
FOTOMAÇ

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Bulmaca grubumuz, 2008 yılından bu yana Bulmaca, Zekâ Oyunları vb. türdeki hizmetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve dünyanın her yerindeki basılı yayınlara ( Gazete, Dergi vb. ) bulmacalar hazırlamaktayız. Yine sayın müşterilerimizden gelen her türlü On-line ( İnteraktif ) bulmaca hizmetlerimiz devam ediyor. Bulmaca ve Zekâ Oyunları, Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hatasız olarak hazırlanmaktadır. Bulmaca türlerimizin hepsi, tablet ve cep telefonlarına % 100 uyumludur.

Uzun yıllar sektörde tecrübe kazanmış olan değişken sayıda grup üyelerimizle çalışmaktayız. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri, yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı olarak takip etmekteyiz. Türkiye’de daha önce hiç yayınlanmamış “ Bulmaca ve Oyun “ türleri geliştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Fiyat politikamız, kurum ya da kişi ayrımı olmaksızın, dürüstlük ilkesi çerçevesinde uygulanmakta ve son derece makul ölçülerdedir. Bir fiyat belirlemesinde yayın periyodu, talep adedi, bulmaca çeşidi, ebat, müşterilerden gelen özel talepler ve basılı yayın/interaktif kıstasları dikkate alınmaktadır.
 
GAZETELER
manşetler
KÖŞE YAZILARI
İDDAA

powered by macsonuclari.mobi